CIŚNIENIOWE PRZEPYCHANIE INSTALACJI KANALIZACYJNEJ

Zadzwoń: +48 694 030 259

Rury kanalizacyjne mogą być tak zatkane i zanieczyszczone, że spirala elektryczna może nie udrożnić zatoru. Metoda czyszczenia spiralą usunie zator w zatkanym odpływie, ale nie usunie tłuszczu czy innych osadów nagromadzonych na ściankach rur. Decydując się na udrożnienie rur pod ciśnieniem minimalizujemy ryzyko powstania zatoru, oczyszczamy też rury, co może mieć wpływ na ich żywotność. Ciśnieniowe udrożnienie i wyczyszczenie instalacji pozwala na skuteczny monitoring rur kanalizacyjnych, pozwala to na określenie ich stanu.

CZYSZCZENIE STUDZIENEK KANALIZACYJNYCH

Metoda hydrodynamiczna umożliwia skuteczne czyszczenie i udrożnienie studzienek kanalizacyjnych i wpustów ulicznych. Jest to istotna czynność, gdyż często zapobiega zapchaniu kanalizacji i chroni przed poważniejszymi awariami instalacji kanalizacyjnej.

CZYSZCZENIE DRENAŻY PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

Właściciele oczyszczalni ścieków narażeni są na niedrożność drenaży rozsączających ścieki. Może być to spowodowane złym wykonaniem oczyszczalni, złą eksploatacją lub procesami naturalnymi związanymi z okresem użytkowania. Nasza firma zajmuje się okresowym oraz awaryjnym czyszczeniem drenaży. Wykorzystujemy do tego wysokociśnieniową maszynę zabudowaną w małym samochodzie dostawczym oraz odpowiednią chemię.

Sprzęt do ciśnieniowego przepychania kanalizacji

Dysponujemy maszyną zabudowaną na małym samochodzie dostawczym, co umożliwia wjazd do wielu niedostępnych dla aut ciężarowych lokalizacji. Możemy wykonać ciśnieniowe czyszczenie rur w parkingach podziemnych, wąskich wjazdach do nieruchomości czy też na podwórkach domków jednorodzinnych. Posiadamy również małą mobilną przepycharkę, dzięki której udrażniamy wewnętrzną kanalizację w domkach jednorodzinnych. Nasze doświadczenie pozwala nam na wykorzystanie jej w środku budynku, bez obawy zrobienia bałaganu w postaci wybicia nieczystości. Małe urządzenie ciśnieniowe posiada silnik elektryczny, co pozwala na korzystanie z niego wewnątrz budynków i rozwiązuje problem spalin w pomieszczeniach zamkniętych.

Ciśnieniowe przepychanie 24h / dobę

Świadczymy usługę pogotowia kanalizacyjnego dostępnego 24h / dobę dla klientów indywidualnych, firm, spółdzielni mieszkaniowych czy wspólnot.