Remont i montaż instalacji gazowej

Zadzwoń: +48 694 030 259

W skład naszych usług w Łodzi wchodzą między innymi montaż instalacji gazowych oraz remont i przebudowa instalacji gazowej. Zajmujemy się na przykład wymianą starych instalacji z rur stalowych (łączonych żeliwem) na nowe z bezpiecznych rur PE, a także modernizacją instalacji.

Montaż, przebudowa, renowacja i modernizacja instalacji gazowych

Montaż instalacji gazowych, podobnie jak remont i przebudowa instalacji, wymaga wystąpienia o warunki techniczne do administratora sieci gazowej. Oprócz tego sam montaż powinien być poprzedzony specjalistycznym projektem, wykonanym przez osoby posiadające do tego niezbędne uprawnienia. Sprawdzony Hydraulik Łódź nie tylko wykona pełny projekt instalacji gazowej, ale także wystąpi do administratora sieci gazowej o warunki techniczne i na końcu podejmie się montażu instalacji.

Zapewniamy kompleksowe usługi instalacji gazowych w Łodzi i okolicach. W ich skład wchodzą:

  • remont instalacji gazowej w mieszkaniu i bloku,
  • wymiana instalacji gazowej w bloku i mieszkaniu,
  • przebudowa instalacji gazowej w mieszkaniu i bloku.

Oprócz tego zapewniamy montaż, remont i przebudowę instalacji gazowych w instytucjach handlowo-usługowych.

Gwarantujemy bezpieczeństwo naszych usług

Koszt instalacji gazowej zależy od wielkości budynku oraz rodzaju usługi (przebudowa, remont czy montaż od zera). Jesteśmy fachowcami, którym zależy na najwyższej jakości wykonywanych usług, dlatego wszystkie nasze prace wykonujemy na solidnych materiałach znanych i cenionych na rynku firm. Nasze instalacje posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, a my dysponujemy specjalnie wyszkoloną, uprawnioną do wykonywania tego typu prac kadrą.

Dodatkowe usługi

Dodatkowo oferujemy okresowe przeglądy instalacji, a także przeprowadzamy próby szczelności instalacji gazowych. Nasze usługi gazownicze w Łodzi obejmują także pogotowie gazowe.