Montaż instalacji WOD-KAN

Zadzwoń: +48 694 030 259

Robisz remont? A może popsuło Ci się urządzenie sanitarne? Sprawdzony Hydraulik Łódź oferuje profesjonalny montaż instalacji wodnych w Łodzi i okolicach. Zajmujemy się także takimi usługami, jak: montaż wodomierzy, modernizacja instalacji kanalizacyjnej i montaż sprzętów sanitarnych. Wykonujemy montaże na podstawie projektów dostarczonych przez klienta, ale oferujemy także tworzenie projektów od podstaw.

Profesjonalny montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych

Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami do wykonywania napraw, modernizacji i zakładania instalacji wodnych. Nasi pracownicy mają nie tylko odpowiednie przeszkolenie, ale także doświadczenie wymagane do wykonywania tego typu usług. Oprócz tego nasza firma ma stosowne uprawnienia budowlane.

Co oferujemy?

  • Montaż zmywarki i innych urządzeń AGD,
  • projekty instalacji wodnej,
  • montaże urządzeń sanitarnych (kabina prysznicowa, baterie umywalkowe i zlewozmywakowe, kompakty i stelaże WC),
  • awaryjne naprawy,
  • instalacje wod-kan w budynkach jednorodzinnych,
  • montaż wodomierzy.

Montaż instalacji wodnych i wodomierzy przeprowadzamy na terenie Łodzi i okolic.

Montaż instalacji wod-kan

Wykonujemy profesjonalny montaż instalacji wod-kan zewnętrznych i wewnętrznych od podstaw. Oprócz montażu na podstawie dostarczonych przez klienta projektów zajmujemy się także wykonywaniem projektów na  życzenie.

Nasze instalacje wodno-kanalizacyjne tworzone są z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Są one także odporne na odkształcenia i warunki atmosferyczne (zarówno bardzo wysokie, jak i bardzo niskie temperatury). Nasi fachowcy wykonują swoją pracę starannie i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Nasze instalacje są szczelne, trwałe i praktycznie bezawaryjne. Oprócz tego spełniają wszelkie wymagania prawne z zakresu przepisów budowlanych.