Instalacje WOD-KAN

Zadzwoń: +48 694 030 259

Instalacje wodno-kanalizacyjne to kluczowa dziedzina naszej działalności. Nasze pogotowie kanalizacyjne Łódź z przyjemnością wykona dla Państwa, wszelkie prace związane z instalacjami wod-kan. Nasi wykwalifikowani fachowcy mają do dyspozycji nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu zakres wykonywanych przez nas prac jest bardzo szeroki – o szczegóły możesz zapytać tutaj kontakt.

W naszym portfolio znajduje się wiele ukończonych zleceń o różnym stopniu zaawansowania. Niezależnie od skali przedsięwzięcia, do każdej realizacji podchodzimy sumiennie i z troską o najmniejszy szczegół. Skrupulatność i dokładność wykonania to nasza wizytówka. Jeżeli potrzebujesz pomocy związanej z instalacją wodno-kanalizacyjną, jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie Ci pomożemy.

Instalacje wodne

Prace związane z instalacjami wodnymi są proste tylko z pozoru. Nieprawidłowo wykonana instalacja może nie być odporna na rozszerzalność materiałów oraz wzrost objętości cieczy pod wpływem zmiany temperatury, a powstałe na jej skutek naprężenia instalacji mogą doprowadzić do jej przerwania i kłopotliwego przemoczenia ścian. Gwintowanie rur wymaga specjalistycznych urządzeń. Nieumiejętne użycie pakuł może być powodem nieszczelności łączenia. Brak odpowiednio zamontowanych zaworów bezpieczeństwa grozi nawet rozerwaniem rury. Nieuszczelnione przestrzenie wokół baterii prysznicowych montowanych na ścianie, może skończyć się odpadaniem płytek spod baterii.

Prawidłowe, trwałe i bezpieczne wykonanie prac lepiej zostawić fachowcom, którzy posiadają odpowiednią wiedzę techniczną i doświadczenie, a po zakończeniu prac dadzą Ci gwarancję trwałości realizacji. Jeśli chcesz uniknąć ryzyka, zadzwoń do nas, a my zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

W zakresie instalacji wodnych świadczymy takie usługi jak:
– projekt instalacji wodnej,
– montaż instalacji wodnej,
– modernizacja instalacji wodnej,
– usuwanie punktów wodnych,
– usuwanie przecieków, wymiana pękniętych rur,
– montaż sanitariatów (muszli klozetowej, umywalki, wanny, zlewów, kabin prysznicowych) oraz baterii, itd.,
– montaż zmywarki, pralki, itd.,
– montaż wodomierzy (wymiana wodomierzy),
– serwis urządzeń: baterie, spłuczki, ogrzewacze wody, Geberit, itd..

Nasza ekipa od lat zdobywała doświadczenie na wielu małych, jak i dużych budowach. Wykonanie nowej instalacji nie stanowi dla nas najmniejszej trudności.

Modernizacja instalacji wodnej dotyczy głównie starego budownictwa. Przestarzałe rozwiązania, oszczędność materiałów i niedokładne wykonanie to cechy charakteryzujące większość instalacji wykonanych do lat 90. Wiele z nich to „tykające bomby”. Rozszczelnienie łączeń i niekontrolowany długotrwały wyciek grozi głębokim przemoczeniem murów, osłabieniem ich konstrukcji, przyspieszoną erozją budulca. zagrzybieniem, i wieloma innymi nieprzyjemnościami. Warto zainwestować w modernizację instalacji wodnej. Nasi fachowcy zrobią to solidnie i w dobrej cenie.

Często zgłaszają się do nas klienci potrzebujący drobnej przeróbki instalacji wodnej, jak np. wymiana wodomierzy, wymiana baterii łazienkowych i kuchennych, wyprowadzenie przyłącza na zewnątrz budynku, itp.. Zajmujemy się także takimi drobnostkami. Każdego klienta traktujemy tak samo poważnie, bez względu na skalę przedsięwzięcia.

Instalacja kanalizacyjna

Choć instalacje kanalizacyjne wydają się być dużo prostsze niż instalacje wodne, również wymagają specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Podobnie jak w przypadku instalacji wodnych, nieumiejętne wykonanie grozi nieprzyjemnymi konsekwencjami, którym lepiej zapobiec już na samym początku. Najprostszym rozwiązaniem jest zlecenie robót zawodowcom.

W zakresie instalacji kanalizacyjnych profesjonalnie zajmujemy się takimi usługami jak:
– montaż instalacji kanalizacyjnej,
– modernizacja instalacji kanalizacyjnej,
– wymiana pionów kanalizacyjnych,
– udrażnianie kanalizacji,
– inspekcja instalacji kanalizacyjnej z pomocą kamery

Wykonujemy instalacje kanalizacyjne od podstaw. Nie obawiamy się takich zadań jak np. modernizacja istniejącej instalacji kanalizacyjnej, a nawet wymiana całego pionu kanalizacyjnego.

Kiedy Twoja instalacja ulegnie zapchaniu – zadzwoń do nas. Posiadamy odpowiedni sprzęt do przepychania kanalizacji w Łodzi, który umożliwia przepychanie:
– ręczne,
– mechaniczne,
– ciśnieniowe.

Inspekcja kanalizacji

Jeśli Twoja instalacja wodno-kanalizacyjna nie działa tak jak należy i nie wiesz gdzie tkwi problem, przyślemy do Ciebie naszego pracownika, który wykona inspekcję kanalizacji z pomocą kamery.

Pogotowie kanalizacyjne

W nagłych przypadkach świadczymy usługi, takie jak pogotowie kanalizacyjne oraz hydrauliczne.