Wymiana pionów kanalizacyjnych

Zadzwoń: +48 694 030 259

Masz wrażenie, że kanalizacja wewnętrzna w budynku nie działa? Zadzwoń do nas! Wymiana pionów kanalizacyjnych na terenie Łodzi i okolic jest przeprowadzona przez naszych specjalistów, którzy mają doświadczenie w realizacji tego typu usług. Wiemy, że skutki złego wykonania kanalizacji są bardzo nieprzyjemne dla wszystkich mieszkańców – właśnie dlatego oferujemy błyskawiczny dojazd do klienta i zajęcie się problemem od ręki.

Piony wodno-kanalizacyjne – wymiana i montaż

Zadaniem pionów kanalizacyjnych jest odprowadzenie ścieków poza budynek. W przypadku ich awarii skutki mogą być bardzo poważne, a co ważniejsze – nieprzyjemne dla domowników. Dlatego każda wymiana pionu kanalizacyjnego, którą przeprowadzają nasi fachowcy, jest wykonywana profesjonalnie, z zachowaniem odpowiednich procedur.

Cennik wymiany pionów w Łodzi zależy od wielu czynników. Dlatego zanim przystąpimy do działania, przeprowadzamy szczegółowy wywiad, żeby dowiedzieć się m.in. z jakiego tworzywa wykonane są instalacje lub czy są prowadzone po wierzchu (czego nie powinno się robić ze względu na hałas).

W skład naszych usług hydraulicznych wchodzi:

  • wymiana pionu wodnego w bloku i domu mieszkalnym,
  • wymiana pionów kanalizacyjnych w blokach i domach jednorodzinnych,
  • montaż instalacji od podstaw na podstawie projektu,
  • tworzenie projektów instalacji.

Wygłuszanie instalacji wodno-kanalizacyjnych

Wymiana pionów kanalizacyjnych obejmuje także zaizolowanie rur otuliną z wełny mineralnej. Możemy także użyć rur niskoszumowych, które są wykonane ze specjalnego tworzywa. Mają one pogrubione ścianki, które doskonale tłumią hałasy.

Wymiana pionu kanalizacyjnego i wodnego w bloku i domu jednorodzinnym odbywa się przy użyciu profesjonalnych narzędzi, które gwarantują szczelność instalacji. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych materiałach, które zapewnią funkcjonowanie instalacji przez lata. Żeby poznać cennik naszych usług, zapraszamy do kontaktu: po udzieleniu odpowiedzi na nasze pytania będziemy w stanie wycenić koszt wymiany pionu wodnego bądź kanalizacyjnego.

Inne usługi

Oprócz tego oferujemy także:

 

Sprawdzony Hydraulik Łódź to firma, która błyskawicznie reaguje na wezwanie klientów. Zapraszamy do kontaktu.