Hydraulik Łódź. Usługi hydrauliczne. C.O.,Gaz, wod-kan

Kontakt: 694 030 259

Centralne ogrzewanie

Centralne ogrzewannie jest bardzo ważnym elementem współczesnego budownictwa. Odpowiada ona za rozprowadzanie ciepła po wnętrzu budowli. Efektywność dystrybucji energii cieplnej zależy, m.in. od rodzaju paliwa, użytych materiałów, rozmieszczenia, budowy i rozmiarów grzejników i wielu innych specjalistycznych parametrów. Oznacza to, że dobry projekt oraz porządny montaż zapewnią Ci wysoki komfort użytkowania ogrzewanych pomieszczeń i będą przynosić korzyści materialne przez wszystkie lata użytkowania instalacji.

Jeśli planujesz montaż instalacji co w domu – skontaktuj się z nami (link do kontakt) w celu omówienia przedsięwzięcia i przygotowania wstępnej wyceny. To nic nie kosztuje, a możesz na tym tylko zyskać.

Hydraulik Łódź zapewnia kompleksową obsługę merytoryczną i instalatorską w zakresie montażu instalacji centralnego ogrzewania.

Projekt instalacji centralnego ogrzewania

Nasi projektanci przygotują dla Ciebie dokładny projekt instalacji centralnego ogrzewania. W następnej kolejności wykonamy wszystkie czynności formalno-prawne. Otrzymasz opinię kominiarską, protokół gazowy oraz wpis do dziennika budowy.

Na kolejnym etapie pomożemy Ci w doborze odpowiednich technologii i materiałów, dzięki którym przygotowana koncepcja zostanie właściwie wcielona w życie. Bardzo ważne jest znalezienie optymalnej relacji pomiędzy dostępnym budżetem, a oczekiwaniami stawianymi przez projekt.

Montaż instalacji centralnego ogrzewania

Montaż instalacji c.o. realizowany przez naszą firmę odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i normami, a także zasadami BHP. Naszych instalatorów wyróżnia dbałość o najdrobniejsze szczegóły i kultura osobista w trakcie prowadzenia prac.

Zwieńczeniem prac jest przygotowanie protokołów, odbiorów i wykonanie wpisów do kart gwarancyjnych. Zajmiemy się tym w ramach kompleksowej obsługi.

Zakres prac instalacji centralnego ogrzewania

Najważniejsze spośród świadczonych przez naszą firmę usług to:
– projekt instalacji centralnego ogrzewania,
- montaż instalacji centralnego ogrzewania,
– serwis instalacji centralnego ogrzewania,
– modernizacja instalacji centralnego ogrzewania.

Rodzaje instalacji co, którymi się zajmujemy:
– ogrzewanie gazowe,
– ogrzewanie olejowe,
– ogrzewanie elektryczne,
– ogrzewanie na paliwo stałe (drewno, węgiel, pellet, biomasa)
– ogrzewanie podłogowe

Zamrażanie grzejników

Przeprowadzamy również zamrażanie grzejników oraz zamrażanie instalacji centralnego ogrzewania. Tę technikę stosuje się gdy planowana jest wymiana grzejników oraz wymiana zaworów, ale nie ma możliwości spuszczenia wody z układu.

Sprawdź również przepychanie kanalizacji Łódź.